İHTİYACINIZ OLABİLECEK BAZI BİLGİLER

TURKCELL KONUŞMA PAKETLERİ

HER YÖNE 500 DAKİKA: Paket Kullanımı Yurt içi Her Yöne 500 Konuşma 1 Aylıktır. Aynı ay içerisinde maksimum 4 defa yüklenebilir. SMS ve internet içermez, Süper Tarife, Bizbize v.s gibi tarifeli hatlara yüklenir ( Genç Tarifeli Hatlara YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

HER YÖNE 700 DAKİKA: Paket Kullanımı Yurt içi Her Yöne 700 Konuşma 1 Aylıktır. Aynı ay içerisinde maksimum 4 defa yüklenebilir. SMS ve internet içermez, Süper Tarife, Bizbize v.s gibi tarifeli hatlara yüklenir ( Genç Tarifeli Hatlara YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

ÜÇLÜ PAKET: Paket Kullanımı Yurt içi Her Yöne 400 Konuşma 1 GB İnternet ve Her Yöne 1000 sms 1 Aylıktır. Aynı ay içerisinde maksimum 4 defa yüklenebilir. Süper Tarife, Bizbize v.s gibi tarifeli hatlara yüklenir ( Genç Tarifeli Hatlara YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini*159# öğrenebilirisiniz.

İKİLİ PAKET: Paket Kullanımı Yurt içi Her Yöne 400 Konuşma ve 1 GB İnternet 1 Aylıktır. Aynı ay içerisinde maksimum 4 defa yüklenebilir. SMS içermez, Süper Tarife, Bizbize v.s gibi tarifeli hatlara yüklenir ( Genç Tarifeli Hatlara YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

MİNİ İKİLİ: Paket Kullanımı Yurt içi Her Yöne 400 Konuşma ve 500 MB İnternet 1 Aylıktır. Aynı ay içerisinde maksimum 4 defa yüklenebilir. SMS içermez, Süper Tarife, Bizbize v.s gibi tarifeli hatlara yüklenir ( Genç Tarifeli Hatlara YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

19 TL 500 DAKİKA: Paket Kullanımı Yurt içi Her Yöne 250 Dakika ve Sadece Turcell aramak için 250 Dakika Konuşma 1 Aylıktır. Aynı ay içerisinde maksimum 4 defa yüklenebilir. SMS ve internet içermez, Süper Tarife, Bizbize v.s gibi tarifeli hatlara yüklenir ( Genç Tarifeli Hatlara YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

HEPSİ 250: Paket Kullanımı Yurt içi Her Yöne 250 Dakika Konuşma 250 MB İnternet Her Yöne 250 SMS Konuşma 1 Aylıktır. Aynı ay içerisinde maksimum 1 defa yüklenebilir. Süper Tarife, Bizbize v.s gibi tarifeli hatlara yüklenir ( Genç Tarifeli Hatlara YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

SOHBET 200 ve 400 PAKETLERİ: Paket Kullanımı Yurt içi Her Yöne 200 ve 400 Konuşma 1 Aylıktır. Aynı ay içerisinde maksimum 1 defa yüklenebilir. SMS ve internet içermez, Süper Tarife, Bizbize v.s gibi tarifeli hatlara yüklenir Opsiyonel Paket oldugu için Turkcellin belirledigi hatlara yüklenir, Turkcell sohbet paketlerine uygun olan hatlara sms göndermektedir ( Genç Tarifeli Hatlara YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini Opsiyonel Paket oldugu için Turkcellin belirledigi hatlara yüklenir öğrenebilirisiniz.

FIRSAT PAKETLERİ: Fırsat 180 paketi her yöne 180 dk 180 sms. Fırsat 300 her yöne 300 dk 300 sms. fırsat 450 her yöne 450 dk 450 sms içerir. Opsiyonel Paket oldugu için Turkcellin belirledigi hatlara yüklenir.

HAFTALIK 100 DAKİKA: Paket Kullanımı Yurt içi Her Yöne 1 Haftalık 100 Konuşma Aynı ay içerisinde maksimum 4 defa yüklenebilir. SMS içermez, Süper Tarife, Bizbize v.s gibi tarifeli hatlara yüklenir ( Genç Tarifeli Hatlara YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

90 GÜNLÜK PAKET: Paket Kullanımı Yurt içi Her Yöne 1500 Dakika Konuşma 1500 MB İnternet ve Her Yöne 1500 SMS Paket kullanımı 3 Aylıktır. Aynı ay içerisinde maksimum 1 defa yüklenebilir. Süper Tarife, Bizbize v.s gibi tarifeli hatlara yüklenir ( Genç Tarifeli Hatlara YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

TURKCELL YURTDIŞI KONUŞMA PAKETLERİ

ALO AVRUPA 1 SAAT: 1 saat paket dahilindeki avrupa ülkelerinin sabit ve cep numaralarını arayabilirisiniz. Paket kapsamında arayabileceğiniz ülkeler şunlardır. Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Norveç, Gürcistan, Kazakistan, Macaristan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Ukrayna Ve Yunanistan Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

ALO DÜNYA 1 SAAT: Paket dahilindeki ülkeleri 1 saat sabit ve cep numaralarını arayabilirisiniz. Pakete DAHİL OLMAYAN ÜLKELER şunlardır; Azerbaycan, Bulgaristan, Brunei, Cezayir, Cibuti, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Estonya, Etiyopya, Falkland Adaları, Fiji, Fildişi Sahili, Fr. Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gine, Gine Bissau, Grönland, Guadeloupe, Honduras, Jamaika, Karadağ, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, K.K.T.C., Kongo, Kongo Cumhuriyeti, Kosova, Küba, Libya, Lihtenstayn, Makedonya, Mayotte, Monako, Moritanya, Myanmar (Burma), Orta Afrika Cumhuriyeti, P. Yeni Gine, Sao Tome, Senegal, Sırbistan, Somali, Somali Demokratik Cumhuriyeti, Tunus, Zimbabve. Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

ALO DÜNYA 3 SAAT: Paket dahilindeki ülkeleri 3 saat sabit ve cep numaralarını arayabilirisiniz. PAKETE DAHİL OLMAYAN ÜLKELER şunlardır.Azerbaycan, Bulgaristan, Brunei, Cezayir, Cibuti, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Estonya, Etiyopya, Falkland Adaları, Fiji, Fildişi Sahili, Fr. Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gine, Gine Bissau, Grönland, Guadeloupe, Honduras, Jamaika, Karadağ, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, K.K.T.C., Kongo, Kongo Cumhuriyeti, Kosova, Küba, Libya, Lihtenstayn, Makedonya, Mayotte, Monako, Moritanya, Myanmar (Burma), Orta Afrika Cumhuriyeti, P. Yeni Gine, Sao Tome, Senegal, Sırbistan, Somali, Somali Demokratik Cumhuriyeti, Tunus, Zimbabve. Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

GENÇ TARİFE (GencTurkcell) PAKETLERİ

KAÇMAZ İKİLİ: Paket Kullanımı Yurt içi 1 Ay Her Yöne 500 Dakika Konuşma ve 1 GB İnternet içerir. Ay içerisinde 1 defa yüklenir. SMS içermez, SADECE GENÇ TARİFELİ HATLARA YÜKLENİR (Süper tarife v.s Yüklenmez) Genc Traifeli hatlar son 6 ay içerisinde Normal 20 TL ve üzeri Yükleme yapmamış ise ses paketi yüklenmez. Kalan kullanım süresini*159# öğrenebilirisiniz.

AŞKMEŞK PAKETİ: Yurt içi Her yöne 300 Dakika konuşma ve 1 GB İnternet ve Diger 300 dakika ise sizin belirleyecegiz tek bir numaraya HEDİYE edilir. SADECE GENÇ TARİFELİ HATLAR ALABİLİR. SMS içermez. Ay içerisinde 1 defa yüklenir. Kalan kullanım süresini*159# öğrenebilirisiniz.

BEN YAPTIM 400: Yurt içi Her Yöne 200 DK ve sadece Turkcell içi arama 200 dk Toplamda 400 dakika yüklenir. SMS ve İnternet İçermez. Ay içerisinde 1 Defa Yüklenir.SADECE GENÇ TARİFELİ HATLARA YÜKLENİR Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

BEN YAPTIM 500: Yurt içi Her Yöne 250 DK ve sadece Turkcell içi arama 250 dk Toplamda 500 dakika yüklenir. SMS ve İnternet İçermez. Ay içerisinde 1 Defa Yüklenir.SADECE GENÇ TARİFELİ HATLARA YÜKLENİR Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

BEN YAPTIM 600: Yurt içi Her Yöne 300 DK ve sadece Turkcell içi arama 300 dk Toplamda 600 dakika yüklenir. SMS ve İnternet İçermez. Ay içerisinde 1 Defa Yüklenir.SADECE GENÇ TARİFELİ HATLARA YÜKLENİR Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

TURKCELL NAR PAKETLERİ

30 a 150 TL NAR: 30 TL ye Karşılıgında Hattınıza Yurt içi Her Yöne Konuşup SMS Yazabileceginiz 150 TL Yüklenir. Paket 1 Aylıktır. aynı ay içerisinde 4 defa Yüklenir. İnternet İçermez Süper tarifeli v.s Hatlara yüklenir (SADECE GENÇ TARİFELİ HATLARA YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

25 e 100 TL NAR: 25 TL ye Karşılıgında Hattınıza Yurt içi Her Yöne Konuşup SMS Yazabileceginiz 100 TL Yüklenir. Paket 1 Aylıktır. aynı ay içerisinde 4 defa Yüklenir. İnternet İçermez Tüm Turkcell Hatlara Yüklenir, Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

20 ye 100 TL NAR: 20 TL ye Karşılıgında Hattınıza Sadece Turkcell içi Konuşup SMS Yazabileceginiz 100 TL Yüklenir. Paket 1 Aylıktır. aynı ay içerisinde 4 defa Yüklenir. İnternet İçermez Süper tarifeli v.s Hatlara yüklenir (SADECE GENÇ TARİFELİ HATLARA YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

HAFTALIK NAR 50 TL: 10 TL ye Karşılıgında Hattınıza 1 Hafta Yurt içi Her Yöne Konuşup SMS Yazabileceginiz 50 TL Yüklenir. Paket 1 Haftalıktır. aynı ay içerisinde 4 defa Yüklenir. İnternet İçermez Tüm Turkcell Hatlara Yüklenir, Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

TURKCELL NAR VE İNTERNET PAKETLERİ

30 a 150 NAR ve 1 GB İNTERNET: Hattınıza Yurt içi Her Yöne Konuşup SMS Yazabileceginiz 150 TL ve 1 GB İnternet Yüklenir. Paket 1 Aylıktır. aynı ay içerisinde 1 defa Yüklenir. Süper tarifeli v.s Hatlara yüklenir (SADECE GENÇ TARİFELİ HATLARA YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

25 e 100 NAR ve 1 GB İNTERNET: Hattınıza Yurt içi Her Yöne Konuşup SMS Yazabileceginiz 100 TL ve 1 GB İnternet Yüklenir. Paket 1 Aylıktır. aynı ay içerisinde 1 defa Yüklenir. Tüm Turkcell Hatlara Yüklenir, Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

20 ye 100 NAR ve 1 GB İNTENET: Hattınıza Sadece Turkcell içi Konuşup SMS Yazabileceginiz 100 TL ve 1 GB İnternet Yüklenir. Paket 1 Aylıktır. aynı ay içerisinde 1 defa Yüklenir. Süper tarifeli v.s Hatlara yüklenir (SADECE GENÇ TARİFELİ HATLARA YÜKLENMEZ) Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

HAFTALIK NAR ve 1 GB İNTERNET: Hattınıza 1 Hafta Yurt içi Her Yöne Konuşup SMS Yazabileceginiz 50 TL ve 1 GB İnternet Yüklenir. Paket 1 Haftalıktır. aynı ay içerisinde 4 defa Yüklenir. Tüm Turkcell Hatlara Yüklenir, Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

TÜM DÜNYA NAR: Hattınıza sadece Dünya ülkelerini arayabileceginiz 30 TL karşılıgında 100 Tl yüklenir. paket 1 aylıktır ve aynı ay içerisinde 1 defa yüklenir. Yurt içi arama yapamazsınız Kalan kullanım süresini *159# öğrenebilirisiniz.

TURKCELL CEP İNTERNET PAKETLERİ

* Turcell Cep İnternet SOSYAL PLUS (100 MB ve Facebook twitter)

* Turcell Cep İnternet HAFTALIK 1 GB

* Turcell Cep İnternet AYLIK 250 MB POS

* Turcell Cep İnternet AYLIK 500 MB POS

* Turcell Cep İnternet AYLIK SINIRSIZ 1 GB POS

* Turcell Cep İnternet AYLIK SINIRSIZ 2 GB POS

* Turcell Cep İnternet AYLIK SINIRSIZ 4 GB POS

* Turcell Cep İnternet FACEBOOK TWİTER (SOSYAL PAKET)

CEP İNTERNET KALAN MB ve GB yi *159# ile YAPILIR

Turkcell Cepten İnternet Yüklemelerinde Dikkat Edilmesi Gereken Konu: İnternet Paketi 1 Ay İçerisinde Hatta 1 Defa Yüklenir Aynı Paketi Ay Dolmadan Yüklenmez. Sade ALT PAKETİ yada ÜST PAKETİ YÜKLEYEBİLİRİSİNİZ. 1, 2, 4 GB Cep İnternet Paketleri SINIRSIZ

TURKCELL BİLGİSAYARADAN İNTERNET (TURKCELL VINN İNTERNET)

* Turkcell Bilgisayardan İnternet HAFTALIK 1 GB

* Turkcell Bilgisayardan İnternet İNDİRİMLİ AYLIK 4 GB

* Turkcell Bilgisayardan İnternet İNDİRİMLİ 3 AYLIK 10 GB

* Turkcell Bilgisayardan İnternet AYLIK 1 GB

* Turkcell Bilgisayardan İnternet AYLIK 4 GB

* Turkcell Bilgisayardan İnternet 3 AYLIK 1 GB

* Turkcell Bilgisayardan İnternet 3 AYLIK 3 GB

* Turkcell Bilgisayardan İnternet 3 AYLIK 10 GB

BİLGİSAYARDAN İNTERNET KALAN MB ve GB yi *159# ile YAPILIR

TURKCELL SMS PAKET (TURKCELL SÜPER SMS PAKET)

Turkcell 11.000 SMS Paket (Turkcell Süper SMS) 12 TL ye Turkcell içi 10.000 SMS Her Yöne ise 1000 SMS Kullanabilirisiniz. Kalan SMS Paketinizi *159# ile Yapılır.

Turkcell 10.000 SMS Paket Bu Paket Sadece Turkcell içi 10.000 SMS Kullanır. Paket 1 Ay Geçerlidir. 270 Gün Aktivasyon Süresini Uzatır.

VODAFONE ÇİL ALTIN (VODAFONE NAR)

ÇİL ALTIN 150 TL: 30 TL Karşılıgında Hattınıza Yurt içi Her Yöne Konuşup SMS için 150 TL Yüklenir. paket kullanımı 1 aylıktır ve ay içerisinde 1 defa yüklenir.

ÇİL ALTIN 100 TL: 25 TL Karşılıgında Hattınıza Yurt içi Her Yöne Konuşup SMS için 100 TL Yüklenir. paket kullanımı 1 aylıktır ve ay içerisinde 1 defa yüklenir.

ÇİL ALTIN 60 TL: 15 TL Karşılıgında Hattınıza Yurt içi Her Yöne Konuşup SMS için 60 TL Yüklenir. paket kullanımı 1 aylıktır ve ay içerisinde 1 defa yüklenir.

HAFTALIK ÇİL ALTIN 50 TL: 10 TL Karşılıgında Hattınıza Haftalık Yurt içi Her Yöne Konuşup SMS için 50 TL Yüklenir. paket kullanımı 4 aylıktır ve ay içerisinde 1 defa yüklenir.

VODAFONE KONUŞMA PAKETLERİ

Her Yöne 500 Dakika: Her Yöne Bol Bol Konuşmak isteyenlere. 25 TL Karşılığında 1 Ay Her Yöne 500 Dakika Konuşabilirisiniz. Paketinizde Kalan Dakikalarınızı HY500DK yazıp 7000 Ücretsiz SMS Gönderebilirisiniz.

HER YÖNE 500 DK + 1 GB İNTERNET: 1 Aylık her yöne 500 dakika konuşma ve 1 GB İnternet içerir.

HER YÖNE 250 DK + 500 MB İNTERNET: 1 Aylık her yöne 250 dakika konuşma ve 500 mb internet içerir.

Komple 500 Dakika: Konuşma SMS ve İnternet Bir Arada Olsun İsteyenlere. 30 TL Karşılığında 1 Ay Her Yöne 500 Dakika Konuşma 500 SMS 500 MB İnternet. Paketinizde Kalan Dakikalarınızı KOMPLE yazıp 7000 Ücretsiz SMS Gönderebilirisiniz.

Her Yöne 200 Dakika: Her Yöne Konuşmak İsteyenlere. 15 TL ye 1 Ay Her Yöne 200 Dakika Arayabilirisiniz. Paketinizde Kalan Dakikalarınızı HY200DK yazıp 7000 Ücretsiz SMS Gönderebilirisiniz.

1 Hafta Her Yöne 100 Dakika: 10 TL ye 1 Hafta Her Yöne 100 Dakika Konuşma İçindir. Paketinizde Kalan Dakikalarınızı HHY yazıp 7580 Ücretsiz SMS Gönderebilirisiniz.

1 Hafta Vodafone'lularla 500 Dakika: 1 Hafta Sadece Vodafonelularla Konuşmak İsteyenlere Haftalık 500 Dakika Paketi. Paketinizde Kalan Dakikalarınızı HVF yazıp 7580 Ücretsiz SMS Gönderebilirisiniz.

1 Aylık Gece 2000 Dakika Paketi: Vodafene'lularla Sadece Gece Rahat Konuşmak İsteyenler için Akşam 9 ile Sabah 9 Saatleri Arası 2000 Dakika. Paketinizde Kalan Dakikalarınızı GECE yazıp 7580 Ücretsiz SMS Gönderebilirisiniz.

DÜNYA 1 SAAT: Tüm dünya ülkelerini 1 saat arayabilirisiniz PAKETE DAHİL OLMAYAN ÜLKELER Cook Adaları, Lihtenştayn, Diego Garcia, Nauru, Doğu Timur, Niue, Falkland Adaları, Palau, Gine, Bissau, Papau Yeni Gine, Greenland, Saint Helena, Guantanamo, Sao Tome ve Principe, Kirbati, Solomon Adaları, Kuzey Kore, Somali, Küba, Tokelau, Ascension, Maldivler, Norfolk Tuvalu, Vanuatu, Zimbabve, Samoa, Kongo Cumhuriyeti, Gambia, Yurtdışı Özel Servis Numaraları, Uydu Aramaları KALAN DAKİKALAR İÇİN TUMDUNYA1 7000 SMS YAZILIR

DÜNYA 2 SAAT: Tüm dünya ülkelerini 2 saat arayabilirisiniz PAKETE DAHİL OLMAYAN ÜLKELER Cook Adaları, Lihtenştayn, Diego Garcia, Nauru, Doğu Timur, Niue, Falkland Adaları, Palau, Gine, Bissau, Papau Yeni Gine, Greenland, Saint Helena, Guantanamo, Sao Tome ve Principe, Kirbati, Solomon Adaları, Kuzey Kore, Somali, Küba, Tokelau, Ascension, Maldivler, Norfolk Tuvalu, Vanuatu, Zimbabve, Samoa, Kongo Cumhuriyeti, Gambia, Yurtdışı Özel Servis Numaraları, Uydu Aramaları KALAN DAKİKALAR İÇİN TUMDUNYA2 7000 SMS YAZILIR

VODAFONE CEP İNTERNET

Vodafone 1 GB İnternet ve 500 SMS:

Vodafone Cep İnternet 250 MB:

Vodafone Cep İnternet 500 MB

Vodafone Cep İnternet 1 GB

Vodafone Cep İnternet 2 GB

Vodafone Cep İnternet 4 GB

Vodafone Facebook Twitere Paket:

VODAFONE SMS PAKETLERİ

Her Yöne 100 SMS: 1 Ay Her Yöne 100 SMS içindir. Sorgulama 100SMS Yazıp 7070 sms Gönderiniz.

Vodafone 11.000 Süper SMS Paket: 1 Ay Geçerlidir. Her Yöne 1000 SMS, Vodafone'lularla 10000 SMS içindir. Sorgulama 11000SMS Yazıp 7000 Ücretsiz sms Gönderebilirisiniz.

AVEA BAL PAKETLERİ

avea ile ilgili görsel sonucu

Avea Bal 250 Dakika Paketi: Bal 250 Paketi ile 20 TL Karşılığı 1 Ay Boyunca Kullanabileceğiniz Her Yöne 250 Dakika, Her Yöne 250 SMS ve 250 MB İnternete Sahip Olursunuz. Sorgulama KALAN 250 Yazıp 2070

Avea Bal 500 Dakika Paketi: Bal 500 Paketi ile 30 TL Karşılığında 1 Ay Geçerli Her Yöne 500 Dakika, Her Yöne 500 SMS ve 500 MB İnternete Sahip Olursunuz. Sorgulama KALAN 500 Yazıp 2070

AVEA YIKILAN PAKET: Sadece avealılarla 1000 dakika 1 GB İnternet her yöne 1000 sms içerir

5000 SMS + 500 MB İNTERNET: Paket detayı her yöne 5000 sms ve 500 mb internet içeriri.

AVEA CEP 1 GB İNTERNET:

HER YÖNE 100 DAKİKA: Paket detayı haftalık her yöne konuşma için 100 dakikadır.

TURKCELL KONTÖR PAKETLERİ:

15,20,25,30,40,50,60,70,80,95,180

VODAFONE KONTÖR PAKETLERİ: 15,17,20,25,27,30,35,40,50

AVEA KONTÖR PAKETLERİ: 12,20,25,30,50,100